top of page
PORLİNE2021KATALOGDRAFT_Sayfa_046.jpg

2018 yılının mart ayında kurulan Porline Porselen, 5000m2 kapalı alanda tek fırınla üretime başlayıp, 2020 yılında kapasitesini 2 fırın ve 150 personele çıkararak sofra eşyası porselen imalatı sektöründe isminden söz ettirmeye başlamıştır. 2021 yılında, aylık 900.000 parça katma değerli, farklı şekil ve formlarda ürün üretme kapasitesine çıkmıştır.

Firmamız, 2019 yılında uluslararası fuarlara katılarak dünya çapında bilinirliğini arttırma çalışmalarına başlamıştır. Her yıl uluslararası fuarlarda yerini alarak yurt dışındaki müşteri portföyünü genişletmektedir.

Ürün gamımız, son teknoloji makina parkurları ile gelişmekte ve artmaktadır. 2021 yılında yatırımı yapılan dijital baskı hattı ile dünyadaki tasarım trendleri uygulanarak, müşterilerimizin talep ettiği tüm ürün çeşitlerini sunma imkanınıda yakalanmıştır.

Öncelikli hedefimiz, gelecek dönemde de yatırımlara son hızla devam ederek markamızı dünya çapında bilinir bir hale getirmektir.

Kalite, güven ve müşteri odaklı yaklaşımı benimseyip teknolojiyi takip ederek, yeniliklere ayak uydurup, çalışanlarımıza üst düzey önem verip, insana ve doğaya saygılı bir yönetim anlayışı ile bölgemizdeki yerli ve milli kaynakları kullanarak, şehrimize ve ülkemize istihdam ve ekonomik değer kazandırma misyonuyla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

bottom of page